Firavunların ülkesi olan Mısır’a dair en bilindik öge Kleopatra’dır. Mısır, inanılmaz bir tarihe ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Mısır kültüründe bize yakın bazı tanıdık unsurlar bulabiliriz. En bilindik yapıları ise piramitlerdir fakat ülke sadece piramitlerden oluşmuyor. Eşsiz Nil turları ile gezinize doğal güzellikleri de katabilirsiniz.

Mısır’ seyahat etmeyi düşünen tüm Umuma Mahsus Pasaport (bordo) sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadır.

Mısır’a alabileceğiniz vizeler;

  • TURİSTİK VİZE
  • TİCARİ VİZE

Vize başvurunuz sırasında yapılabilecek en ufak bir hata vize alamamanıza sebep olabilir. Bu durum ise tarafınıza zaman ve para kaybı ile sonuçlanabilir. Ayrıca diğer seyahatlerinizde devamlı önünüze bir engel olarak çıkabilir ve size zorluk çıkartabilir. Romanya vize işlemleri ile şahsen uğraşmak zaman kaybı olmakla birlikte birçok önemli prosedürü içerdiğinden ve vize başvuru sürecinin; ülkeye giriş açısından önemli bir aşama olması sebebiyle konsolosluğun yetkilendirdiği Premium Vize’nin uzman ekibi bu süreçte sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tüm vize türleri hakkında bilgi alabilmeniz için lütfen uzman ekibimiz ile irtibata geçiniz.